Sponsorer

Velkommen til


Ungdomsudvalg
Niels Ole Sloth 
Mobil 2811 2031
niels@assurancepartner.dk
 
Ungdomsudvalg & cheftræner
Linda Cerup-Simonsen
Mobil 2830 4742
linda.cerup.simonsen@gmail.com
 
Træner for C-ny optimist (sejere med 0-2 sejlsæsoners erfaring ) - sejler mandag
Erik Møller Madsen
Mobil 2164 5214
emm@canon.dk
 
 
Træner for B/C optimist (fortsættende sejlere) - sejler tirsdag & torsdag
Victor Frost
Mobil 2711 5017
victorfrostprivat@gmail.com
 
Stephanie Nissen
Mobil 4073 4916
steph@macoma.dk
 
Træner for A optimist (kapsejlads) - sejler mandag og tirsdag 
Kristian Præst
Mobil 4166 3626‬ 
kristian@vildbjerg.dk
 
Anton K. Andersen
Mobil 4252 1501‬ 
anton.k.andersen@gmail.com
  
Jonas Ullmann
Mob.: 6015 8461
 
Træner for 29er 
Magnus Sandfeld
Mobil 6166 6384
mtsandfeld@gmail.com
 
Træner for J70 
Jens Bojsen-Møller mobil 2685 4059
Linda Serup-Simonsen Mobil 2830 4742
Kim Hyttel Mobil 4083 2150‬
 
Afløserteam der kan trækkes på ved afbud/sygdom faste trænere: 
Jens Bojsen-Møller - mobil 2685 4059
Morten Ullmann - mobil 2752 8799
Caroline Verbeek - mobil 2987 1194
 
Sportschef og ansvarlig for bl.a. vores info mv. holdsport.dk
Niels Ole Sloth - mobil 2811 2031
 
Opti-mester (ansvarlig for sejlklare joller)
Morten Blom Larsen
Mobil 2146 2168
mbl@jbl.dk 
 
29er-mester
Linda Serup-Simonsen Mobil 2830 4742
 
J70-mester
Jens Bojsen-Møller mobil 2685 4059
 
RIB-mester
Thomas De Leeuw
Mobil 2533 8225‬
auto@hannahdeleeuw.dk
 
 
RIB-team (gør RIB sejlklar til træner før træning)
Morten Blom Larsen - Mobil 2146 2168
Thomas De Leeuw - Mobil 3079 7833
 
Sejlerlejr-team (uge 32 Nykøbing Sjælland)
Thomas De Leeuw
Mobil 2533 8225‬
auto@hannahdeleeuw.dk
 
Caroline Verbeek
Mobil 2987 1194
cv29cv@gmail.com
 
Morten Blom Larsen
Mobil2146 2168
mbl@jbl.dk
 
Sletten Cup-team
Michael Christiansen
Camilla Sandfeld
Linda Cerup-Simonsen
Jens Bojsen-Møller
Morten Ullmann
Ole Debess
Niels Ole Sloth
 
Klubmesterskabs-team
Stephanie Nissen
Jens Bojsen-Møller
Linda Cerup-Simonsen
Niels Ole Sloth
 
 

Nyheder

Kalender