Sponsorer

Velkommen til


Bestyrelse 
 
Formand & Seniorudvalg
Eva Hofman-Bang
Munkegårdsvej 64
3490 Kvistgård
eva.hofman.bang@gmail.com
Mobil: +45 2082 9601
 
 
Kasserer & Webmaster
Erik Møller-Madsen
Virum Stationsvej 149 B 1 th
2830 Virum 
emm@canon.dk
Mobil: +45 2164 5214
 
 
Kabysudvalg + Materiel land
Per Holmgaard
Klinken 28
2990 Nivå
per.holmgaard@lexmark.dk
Mobil: +45 2338 8823
 
 
Kajakudvalg 
Rita Johnsson
Gl. Strandvej 151, 1. sal 
3050 Humlebæk 
1rita.johnsson@gmail.com
Mobil: +45 2991 8403 
 
Ungdomssejlerne/TFZ 
Lars Gandrup Petersen
Kornager 202
2980 Kokkedal
lgp@clipper-group.com
Mobil: +45 4085 8182
 

Suppleanter:
 
1. suppleant & Teknisk Udvalg 
Peter Krarup
Øregårds Alle 17
2900 Hellerup
npk@krarups-snedkeri.dk
Mobil: +45 2088 3218
 
 
2. suppleant & materiel vand
Thomas De Leeuw
Øresundsvej 64
3050 Humlebæk
auto@hannadeleeuw.dk
Mobil: +45 2533 8225
 
 
Sekretær
Susanne Barnewitz Christrup
Gl. Strandvej 127
3050 Humlebæk
susannebarnewitz@yahoo.dk
Mobil: +45 3013 7485
 
 
Sejladsudvalg
 
Sejladsudvalg
Johannes Kildeby
Baunebjergvej 107
3050 Humlebæk
jok@niras.com
Mobil: +45 2010 4304
 
Onsdagssejladser
Gorm Arildsen
Ga@koda.dk
Mobil: +45 2016 6745
 
Ungdomsudvalg
Linda Cerup-Simonsen
Teglgårdsvej 133
3050 Humlebæk
linda.cerup.simonsen@gmail.com
Mobil: +45 2830 4742

Niels Ole Sloth
Kystvej 31A
3050 Humlebæk
niels@assurancepartner.dk
Mobil: +45 2811 2031
 
Klubmåler
Per Henriks
perhenriks@gmail.com
Mobil: +2616 0990
 
 
 
Øvrige 
 
 
Kabyssen
Jannik Pedersen
jannik_mp@hotmail.com
Mobil: +45 2883 6349
 
 
Aktivitetsudvalg
Karsten Frese
frese@mbuna.dk
Mobil: +45 2015 0427

 

Klubblad

Redaktion og annoncer
Susanne Barnewitz Christrup
susannebarnewitz@yahoo.dk
Mobil: +45 3013 7485
 
Redaktion og presse
Rud Kofoed
rud.kofoed@orange.fr
Mobil: +45  2123 0000

Redaktion og layout
Janne Miller
jmiller@mail.dk
Mobil: +4031 5015 
 

Bankforbindelse
Handelsbanken i Fredensborg
Kontingentindbetaling: reg.nr.: 6301 kontonr.: 1688 952
Klubtøj - indbetaling: reg.nr.: 6301 kontonr.: 1323 946

 
Sletten Bådeklub
Sletten Havn 10
3050 Humlebæk

CVR-nr.: 302 184 34

 

Nyheder

Kalender